Daily Boats

Kupić 1983 Pearson 424

1983 Pearson 424

1983 Pearson 424 na sprzedaż

Używane 1983 Pearson 424 na sprzedaż .znajduje się w indyjskiej rzece (Floryda, Stany Zjednoczone).. Statek ten został zaprojektowany i zbudowany przez stocznię Pearson w 1983 roku. Najważniejsze cechy 1983 Pearson 424: długość 12,9 metrów, szerokość 3,96 metrów i maksymalne zanurzenie łodzi 1,6 metrów. Główne cechy kadłuba 1983 Pearson 424: materiał kadłuba - włókno szklane. Silnik Single Westerbeke 58HP IB: typ paliwa - diesel. 1983 Pearson 424 odnosi się do klas: motorówki. Aby wyjaśnić cenę 314 395 zł i kupić Pearson 424 - skontaktuj się z oferentem!

Zdjęcia 1983 Pearson 424

Specyfikacja i informacje techniczne 1983 Pearson 424

TypMotorówki
KlasaMotorówki
MarkaPearson
ModelPearson 424
StanUżywane
Rok1983
Typ paliwaDiesel
Materiał kadłubaWłókno szklane
Długość12,9 metrów
Szerokość3,96 metrów
Maksymalne zanurzenie łodzi1,6 metrów
LokalizacjaIndian River, Stany Zjednoczone

Szczegóły dotyczące silnika 1983 Pearson 424 #1:

Typ paliwaDiesel
ModelSingle Westerbeke 58HP IB

Kupić 1983 Pearson 424

Cena 1983 Pearson 424

** Rzeczywista cena 1983 Pearson 424 może być inna

Informacje o brokerze / dealerze

Ta oferta opublikowana przez Www.boatsfsbo.com