Daily Boats

Kjøpe 2010 Saffier 26 Se

2010 Saffier 26 Se

2010 Saffier 26 Se til salgs

Brukte 2010 Saffier 26 Se til salgs ligger i Kaag en Braassem (South Holland, Nederland). Dette fartøyet ble designet og bygget av Saffier-verftet i 2010. Nøkkelfunksjoner 2010 Saffier 26 Se: lengde 8 meter, bredde 2,45 meter og maks båt dypgående 1,03 meter. Inboard Diesel YANMAR14 HP motor: drivstoff type - diesel. Totalt soveplasser - 3. 2010 Saffier 26 Se refererer til klasser: seilbåtene, seilyachtene og seilsluppene. For å avklare prisen kr 1 022 560 og kjøpe Saffier 26 Se - kontakt tilbyderen!

2010 Saffier 26 Se bilder

2010 Saffier 26 Se spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeSeilbåter
KlasseSeilbåtene
FabrikatSaffier
ModellSaffier 26 Se
TilstandBrukte
År2010
Drivstoff typeDiesel
Totalt soveplasser3
Lengde8 meter
Bredde2,45 meter
Maks båt dypgående1,03 meter
Båtens plasseringKaag en Braassem, Nederland

2010 Saffier 26 Se motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel
ModellInboard Diesel YANMAR14 HP

Kjøpe 2010 Saffier 26 Se

2010 Saffier 26 Se pris

** Faktisk 2010 Saffier 26 Se pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Yacht Brokerage