Daily Boats

Kjøpe 2002 Comar Comet 51S

2002 Comar Comet 51S

2002 Comar Comet 51S til salgs

Brukte 2002 Comar Comet 51S til salgs ligger i Metropolitan City of Roma (Lazio, Italia). Dette fartøyet ble designet og bygget av Comar-verftet i 2002. Nøkkelfunksjoner 2002 Comar Comet 51S: lengde 15,4 meter, bredde 4,7 meter, båtforskyvning 13 000 kilogram og maks båt dypgående 2,2 meter. Skrogets nøkkelfunksjoner 2002 Comar Comet 51S: skrogmateriale - annet materiale. YANMAR motor: 101 hk, motortimer - 1850 timer og drivstoff type - diesel. Med en drivstofftankkapasitet på 700 liter kan 2002 Comar Comet 51S dekke en distanse med en marsjfart på 14 kilometer per time. Maksimal hastighet - 16 kilometer per time. For ferskvann er det designet tanker med en kapasitet på 650 liter. 2002 Comar Comet 51S refererer til klasser: andre seilbåtene. For å avklare prisen kr 1 723 415 og kjøpe Comar Comet 51S - kontakt tilbyderen!

2002 Comar Comet 51S bilder

2002 Comar Comet 51S spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeSeilbåter
KlasseAndre seilbåtene
FabrikatComar
ModellComar Comet 51S
TilstandBrukte
År2002
Drivstoff typeDiesel
SkrogmaterialeAnnet materiale
Lengde15,4 meter
Bredde4,7 meter
Maks båt dypgående2,2 meter
Marsjhastighet14 km/t
Maksimal hastighet16 km/t
Båtforskyvning13 000 kg
Ferskvannstankkapasitet650 l
Bensintank kapasitet700 l
Båtens plasseringMetropolitan City of Rome, Italia

2002 Comar Comet 51S motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel
Motortimer1850 timer
FabrikatYANMAR
Motorkraft101 hk

Kjøpe 2002 Comar Comet 51S

2002 Comar Comet 51S pris

** Faktisk 2002 Comar Comet 51S pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Media Ship International