Daily Boats

Kjøpe 2004 Pershing 50'

2004 Pershing 50'

2004 Pershing 50' til salgs

Brukte 2004 Pershing 50' til salgs ligger i Metropolitan City of Roma (Lazio, Italia). Dette fartøyet ble designet og bygget av Pershing-verftet i 2004. Nøkkelfunksjoner 2004 Pershing 50': lengde 15,23 meter, bredde 4,38 meter og båtforskyvning 19 000 kilogram. motor: drivstoff type - diesel. Det optimale antallet personer om bord på 2004 Pershing 50' er 12. Totalt soveplasser - 6. 2004 Pershing 50' refererer til klasser: hardtop-båtene. For å avklare prisen og kjøpe Pershing 50' - kontakt tilbyderen!

2004 Pershing 50' bilder

2004 Pershing 50' spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlasseHardtop-båtene
FabrikatPershing
ModellPershing 50'
TilstandBrukte
År2004
Drivstoff typeDiesel
Totalt soveplasser6
Maks passasjerer12
Lengde15,23 meter
Bredde4,38 meter
Båtforskyvning19 000 kg
Båtens plasseringMetropolitan City of Rome, Italia

2004 Pershing 50' motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel

Kjøpe 2004 Pershing 50'

2004 Pershing 50' pris

** Faktisk 2004 Pershing 50' pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Yachting Life Srl