Daily Boats

Kjøpe 1983 Maxi Magic

1983 Maxi Magic

1983 Maxi Magic til salgs

Brukte 1983 Maxi Magic til salgs ligger i Neustadt i Holstein (Schleswig-Holstein, Tyskland). Dette fartøyet ble designet og bygget av Maxi-verftet i 1983. Nøkkelfunksjoner 1983 Maxi Magic: lengde 8 meter og bredde 2,84 meter. Skrogets nøkkelfunksjoner 1983 Maxi Magic: skrogmateriale - glassfiber. motor: drivstoff type - bensin. 1983 Maxi Magic refererer til klasser: seilyachtene. For å avklare prisen kr 178 086 og kjøpe Maxi Magic - kontakt tilbyderen!

1983 Maxi Magic bilder

1983 Maxi Magic spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeSeilbåter
KlasseSeilyachtene
FabrikatMaxi
ModellMaxi Magic
TilstandBrukte
År1983
Drivstoff typeBensin
SkrogmaterialeGlassfiber
Lengde8 meter
Bredde2,84 meter
Båtens plasseringNeustadt i Øst-Holstein, Tyskland

1983 Maxi Magic motordetaljer #1:

Drivstoff typeBensin

Kjøpe 1983 Maxi Magic

1983 Maxi Magic pris

** Faktisk 1983 Maxi Magic pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Mare Soleil Yachthandel Gmbh