Daily Boats

Kjøpe 2006 Hunter

2006 Hunter

2006 Hunter til salgs

Brukte 2006 Hunter til salgs ligger i West Palm Beach (Florida, Amerikas forente stater). Dette fartøyet ble designet og bygget av Hunter-verftet i 2006. Nøkkelfunksjoner 2006 Hunter: lengde 14,02 meter. motor: drivstoff type - diesel. 2006 Hunter refererer til klasser: seilbåtene. For å avklare prisen kr 2 012 719 og kjøpe Hunter - kontakt tilbyderen!

2006 Hunter bilder

2006 Hunter spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeSeilbåter
KlasseSeilbåtene
FabrikatHunter
ModellHunter
TilstandBrukte
År2006
Drivstoff typeDiesel
Lengde14,02 meter
Båtens plasseringWest Palm Beach, Amerikas forente stater

2006 Hunter motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel

Kjøpe 2006 Hunter

2006 Hunter pris

** Faktisk 2006 Hunter pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler