Daily Boats

Kjøpe 2007 Azimut 42E

2007 Azimut 42E

2007 Azimut 42E til salgs

Nye 2007 Azimut 42E til salgs ligger i Aalsmeer (North Holland, Nederland). Dette fartøyet ble designet og bygget av Azimut-verftet i 2007. Nøkkelfunksjoner 2007 Azimut 42E: lengde 13,21 meter, bredde 4,12 meter og maks båt dypgående 1,05 meter. Skrogets nøkkelfunksjoner 2007 Azimut 42E: skrogmateriale - annet materiale. 2007 Azimut 42E refererer til klasser: motoryachter. For å avklare prisen kr 2 757 465 og kjøpe Azimut 42E - kontakt tilbyderen!

2007 Azimut 42E bilder

2007 Azimut 42E spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlasseMotoryachter
FabrikatAzimut
ModellAzimut 42E
TilstandNye
År2007
Drivstoff typeDiesel
SkrogmaterialeAnnet materiale
Lengde13,21 meter
Bredde4,12 meter
Maks båt dypgående1,05 meter
Båtens plasseringAalsmeer, Nederland

Kjøpe 2007 Azimut 42E

2007 Azimut 42E pris

** Faktisk 2007 Azimut 42E pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Shipcar Yachts Benelux