Daily Boats

Kjøpe 2005 Pershing 50

2005 Pershing 50

2005 Pershing 50 til salgs

Brukte 2005 Pershing 50 til salgs ligger i Hellas. Dette fartøyet ble designet og bygget av Pershing-verftet i 2005. Nøkkelfunksjoner 2005 Pershing 50: lengde 15,85 meter. motor: drivstoff type - diesel. 2005 Pershing 50 refererer til klasser: power cruiser-båtene, ekspresscruiserbåtene og motoryachter. For å avklare prisen kr 6 319 190 og kjøpe Pershing 50 - kontakt tilbyderen!

2005 Pershing 50 bilder

2005 Pershing 50 spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlassePower cruiser-båtene
FabrikatPershing
ModellPershing 50
TilstandBrukte
År2005
Drivstoff typeDiesel
Lengde15,85 meter
Båtens plasseringHellas

2005 Pershing 50 motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel

Kjøpe 2005 Pershing 50

2005 Pershing 50 pris

** Faktisk 2005 Pershing 50 pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Praxis Yachts