Daily Boats

Kjøpe 2007 Custom Make

2007 Custom Make

2007 Custom Make til salgs

Brukte 2007 Custom Make til salgs med det vakre navnet "MA8492" ligger i Marmaris (Muğla Province, Tyrkia). Dette fartøyet ble designet og bygget av Custom-verftet i 2007. Nøkkelfunksjoner 2007 Custom Make: lengde 11,89 meter, bredde 30,18 meter og maks båt dypgående 16,46 meter. 2007 Custom Make refererer til klasser: motoryachter. For å avklare prisen kr 746 813 og kjøpe Custom Make - kontakt tilbyderen!

2007 Custom Make bilder

2007 Custom Make spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlasseMotoryachter
FabrikatCustom
ModellCustom Make
NavnMA8492
TilstandBrukte
År2007
Lengde11,89 meter
Bredde30,18 meter
Maks båt dypgående16,46 meter
Båtens plasseringMarmaris, Tyrkia

Kjøpe 2007 Custom Make

2007 Custom Make pris

** Faktisk 2007 Custom Make pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Gino Group, Marmaris, Turkey