Daily Boats

Kjøpe 2004 Pershing 50

2004 Pershing 50

2004 Pershing 50 til salgs

Brukte 2004 Pershing 50 til salgs ligger i Hellas. Dette fartøyet ble designet og bygget av Pershing-verftet i 2004. Nøkkelfunksjoner 2004 Pershing 50: lengde 15,54 meter. motor: drivstoff type - diesel. 2004 Pershing 50 refererer til klasser: motoryachter, power cruiser-båtene og ekspresscruiserbåtene. For å avklare prisen kr 3 676 619 og kjøpe Pershing 50 - kontakt tilbyderen!

2004 Pershing 50 bilder

2004 Pershing 50 spesifikasjoner og teknisk informasjon

TypeMotorbåter
KlasseMotoryachter
FabrikatPershing
ModellPershing 50
TilstandBrukte
År2004
Drivstoff typeDiesel
Lengde15,54 meter
Båtens plasseringHellas

2004 Pershing 50 motordetaljer #1:

Drivstoff typeDiesel

Kjøpe 2004 Pershing 50

2004 Pershing 50 pris

** Faktisk 2004 Pershing 50 pris kan være forskjellig

Informasjon om megler / forhandler

Dette tilbudet publisert av Alvea Yachts