Daily Boats

1989 Westerly Seahawk kopen

1989 Westerly Seahawk

1989 Westerly Seahawk te koop

Tweedehands 1989 Westerly Seahawk te koop met de mooie naam "Honolee II" . Dit schip is in 1989 door de scheepswerf Westerly ontworpen en gebouwd. Belangrijkste kenmerken 1989 Westerly Seahawk: lengte 10,53 meter, breedte 3,73 meter en verplaatsing van de boot 5.760 kilogram. -motor: brandstoftype - diesel. Met een brandstoftankinhoud van 158 liter kan de 1989 Westerly Seahawk een afstand . Totaal aantal slaapplaatsen - 7. 1989 Westerly Seahawk verwijst naar klassen: zeiljachten. Om de prijs te verduidelijken en kopen Westerly Seahawk - neem contact op met de aanbieder!

1989 Westerly Seahawk foto's

1989 Westerly Seahawk specificatie & technische informatie

TypeZeilboten
KlasseZeiljachten
MerkWesterly
ModelWesterly Seahawk
NaamHonolee II
VoorwaardeTweedehands
Jaar1989
BrandstoftypeDiesel
Totaal aantal slaapplaatsen7
Lengte10,53 meter
Breedte3,73 meter
Verplaatsing van de boot5.760 kg
Brandstof tank capaciteit158 l

Details over de motor van de 1989 Westerly Seahawk #1:

BrandstoftypeDiesel

1989 Westerly Seahawk kopen

1989 Westerly Seahawk prijs

** De werkelijke prijs van de 1989 Westerly Seahawk kan verschillend zijn

Makelaar / dealer informatie

Deze aanbieding gepubliceerd door