Daily Boats

2015 Velvette Evolution 41 kopen

2015 Velvette Evolution 41

2015 Velvette Evolution 41 te koop

Tweedehands 2015 Velvette Evolution 41 te koop met de mooie naam "Udacha" is gevestigd in Fort Lauderdale (Florida, Verenigde Staten van Amerika). Dit schip is in 2015 door de scheepswerf Velvette ontworpen en gebouwd. Belangrijkste kenmerken 2015 Velvette Evolution 41: lengte 12,5 meter en breedte 3,48 meter. Belangrijkste kenmerken van de romp 2015 Velvette Evolution 41: rompvorm - diepe v-vorm en romp materiaal - glasvezel. 2 x Volvo Penta 350-E 5.7L-motor: 350 pk, 2015 jr, motoruren - 350 uur en brandstoftype - benzine. Met een brandstoftankinhoud van 946 liter kan de 2015 Velvette Evolution 41 een afstand . Voor vers water zijn reservoirs ontworpen met een capaciteit van 310 liter. 2015 Velvette Evolution 41 verwijst naar klassen: express cruiser boten, motor cruiserboten en motorboten met cuddy cabin. Om de prijs € 254.697 te verduidelijken en kopen Velvette Evolution 41 - neem contact op met de aanbieder!

2015 Velvette Evolution 41 foto's

2015 Velvette Evolution 41 specificatie & technische informatie

TypeMotorboten
KlasseExpress cruiser boten
MerkVelvette
ModelVelvette Evolution 41
NaamUdacha
VoorwaardeTweedehands
Jaar2015
BrandstoftypeBenzine
Romp materiaalGlasvezel
RompvormDiepe v-vorm
Lengte12,5 meter
Breedte3,48 meter
Capaciteit verswatertank310 l
Brandstof tank capaciteit946 l
LocatieFort Lauderdale, Verenigde Staten van Amerika

Details over de motor van de 2015 Velvette Evolution 41 #1:

BrandstoftypeBenzine
Motoruren350 uur
MerkVolvo Penta
Model350-E 5.7L
Motorkracht350 pk
Jaar2015

Details over de motor van de 2015 Velvette Evolution 41 #2:

BrandstoftypeBenzine
Motoruren350 uur
MerkVolvo Penta
Model350-E 5.7L
Motorkracht350 pk
Jaar2015

2015 Velvette Evolution 41 kopen

2015 Velvette Evolution 41 prijs

** De werkelijke prijs van de 2015 Velvette Evolution 41 kan verschillend zijn

Makelaar / dealer informatie

Deze aanbieding gepubliceerd door Denison Yachting