Daily Boats

2008 Absolute 41 kopen

2008 Absolute 41

2008 Absolute 41 te koop

Tweedehands 2008 Absolute 41 te koop is gevestigd in Istanbul (Istanboel, Turkije). Dit schip is in 2008 door de scheepswerf Absolute ontworpen en gebouwd. Belangrijkste kenmerken 2008 Absolute 41: lengte 12,35 meter en breedte 4,1 meter. Belangrijkste kenmerken van de romp 2008 Absolute 41: rompvorm - diepe v-vorm en romp materiaal - glasvezel. 2 x Volvo Penta D6-motor: 310 pk, motoruren - 393 uur en brandstoftype - diesel. 2008 Absolute 41 verwijst naar klassen: motor cruiserboten en sportcruiserboten. Om de prijs € 175.000 te verduidelijken en kopen Absolute 41 - neem contact op met de aanbieder!

2008 Absolute 41 foto's

2008 Absolute 41 specificatie & technische informatie

TypeMotorboten
KlasseMotor cruiserboten
MerkAbsolute
ModelAbsolute 41
VoorwaardeTweedehands
Jaar2008
BrandstoftypeDiesel
Romp materiaalGlasvezel
RompvormDiepe v-vorm
Lengte12,35 meter
Breedte4,1 meter
LocatieIstanboel, Turkije

Details over de motor van de 2008 Absolute 41 #1:

BrandstoftypeDiesel
Motoruren393 uur
MerkVolvo Penta
ModelD6
Motorkracht310 pk

Details over de motor van de 2008 Absolute 41 #2:

BrandstoftypeDiesel
Motoruren393 uur
MerkVolvo Penta
ModelD6
Motorkracht310 pk

2008 Absolute 41 kopen

2008 Absolute 41 prijs

** De werkelijke prijs van de 2008 Absolute 41 kan verschillend zijn

Makelaar / dealer informatie

Deze aanbieding gepubliceerd door Aquavizyon Denizcilik