Daily Boats

2000 Formula 353 Fasttech kopen

2000 Formula 353 Fasttech

2000 Formula 353 Fasttech te koop

Tweedehands 2000 Formula 353 Fasttech te koop is gevestigd in Virginia Beach (Virginia, Verenigde Staten van Amerika). Dit schip is in 2000 door de scheepswerf Formula ontworpen en gebouwd. Belangrijkste kenmerken 2000 Formula 353 Fasttech: lengte 10,74 meter, breedte 2,51 meter en max diepgang boot 0,91 meter. Mercruiser502 Magnum MPI 410-motor: motoruren - 122 uur en brandstoftype - benzine. Met een brandstoftankinhoud van 583 liter kan de 2000 Formula 353 Fasttech een afstand afleggen bij een kruissnelheid van 105 kilometer per uur. Maximale snelheid - 117 kilometer per uur. Totaal aantal slaapplaatsen - 4. Voor vers water zijn reservoirs ontworpen met een capaciteit van 72 liter. 2000 Formula 353 Fasttech verwijst naar klassen: speedboten, sportboten en high performance boten. Om de prijs € 54.686 te verduidelijken en kopen Formula 353 Fasttech - neem contact op met de aanbieder!

2000 Formula 353 Fasttech foto's

2000 Formula 353 Fasttech specificatie & technische informatie

TypeMotorboten
KlasseSpeedboten
MerkFormula
ModelFormula 353 Fasttech
VoorwaardeTweedehands
Jaar2000
BrandstoftypeBenzine
Totaal aantal slaapplaatsen4
Lengte10,74 meter
Breedte2,51 meter
Max diepgang boot0,91 meter
Kruissnelheid105 km/u
Maximale snelheid117 km/u
Capaciteit verswatertank72 l
Brandstof tank capaciteit583 l
LocatieVirginia Beach, Verenigde Staten van Amerika

Details over de motor van de 2000 Formula 353 Fasttech #1:

BrandstoftypeBenzine
Motoruren122 uur
ModelMercruiser502 Magnum MPI 410

2000 Formula 353 Fasttech kopen

2000 Formula 353 Fasttech prijs

** De werkelijke prijs van de 2000 Formula 353 Fasttech kan verschillend zijn

Makelaar / dealer informatie

Deze aanbieding gepubliceerd door Annapolis Yacht Sales