Daily Boats

Vegyél 2021 Brig Eagle 8

2021 Brig Eagle 8

2021 Brig Eagle 8 eladó

A használt 2021 Brig Eagle 8 eladó névvel Llubíban (Baleár-szigetek, Spanyolország) található. Ezt a hajót a Brig hajógyár tervezte és építette 2021-ben. Főbb jellemzők 2021 Brig Eagle 8: hossz 7,98 méter és szélesség 2,9 méter. A hajótest fő jellemzői 2021 Brig Eagle 8: hajótest anyaga - pvc. Yamaha motor: üzemanyagtípus - benzin. A 2021 Brig Eagle 8 fedélzetén az optimális létszám 10 fő. A 2021 Brig Eagle 8 az osztályokra utal: merev felfújható csónakok. Az ár tisztázása 34 585 970 Ft és vegyél Brig Eagle 8 - lépjen kapcsolatba az ajánlattevővel!

2021 Brig Eagle 8 fotók

2021 Brig Eagle 8 specifikáció és műszaki információk

TípusMotorcsónakok
OsztályMerev felfújható csónakok
GyártmányBrig
ModellBrig Eagle 8
ÁllapotHasznált
Év2021
ÜzemanyagtípusBenzin
Hajótest anyagaPvc
Max utasok10
Hossz7,98 méter
Szélesség2,9 méter
Hajó helyeLlubí, Spanyolország

2021 Brig Eagle 8 motorjának adatai #1:

ÜzemanyagtípusBenzin
ModellYamaha

Vegyél 2021 Brig Eagle 8

2021 Brig Eagle 8 ára

** A 2021 Brig Eagle 8 tényleges ára eltérő lehet

Bróker / kereskedő információ

Ezt az ajánlatot tette közzé Prima Boats