Daily Boats

Kupiti 2005 Pershing 62

2005 Pershing 62

2005 Pershing 62 za prodaju

Rabljeni 2005 Pershing 62 za prodaju . Ovo plovilo projektirano je i izgrađeno u brodogradilištu Pershing 2005. godine. Ključne karakteristike 2005 Pershing 62: duljina 18,94 metra, širina 4,8 metara, istisnina broda 39.000 kilograma i maksimalni gaz broda 1,43 metra. Ključne značajke trupa 2005 Pershing 62: oblik trupa - oblik blanje. Motor MAN D2B42LE433: 2005 g.. S kapacitetom spremnika goriva od 3.200 litara, 2005 Pershing 62 može prijeći udaljenost pri brzini krstarenja od 74 kilometra na sat. Maksimalna brzina - 80 kilometara na sat. Optimalan broj osoba na brodu 2005 Pershing 62 je 14. Ukupno mjesta za spavanje - 6. Za slatku vodu predviđeni su spremnici kapaciteta 740 litara. 2005 Pershing 62 se odnosi na klase: brodovi s tvrdim krovom. Za razjašnjenje cijene i kupiti Pershing 62 - kontaktirajte ponuđača!

Fotografije 2005 Pershing 62

Specifikacija 2005 Pershing 62 i tehničke informacije

TipMotorni
KlasaBrodovi s tvrdim krovom
MarkaPershing
ModelPershing 62
StanjeRabljeni
Godina2005
Oblik trupaOblik blanje
Ukupno mjesta za spavanje6
Maksimalni broj putnika14
Duljina18,94 metra
Širina4,8 metara
Maksimalni gaz broda1,43 metra
Brzina krstarenja74 km/h
Maksimalna brzina80 km/h
Istisnina broda39.000 kg
Kapacitet spremnika svježe vode740 l
Kapacitet spremnika goriva3.200 l

Detalji motora 2005 Pershing 62 #1:

ModelMAN D2B42LE433
Godina2005

Kupiti 2005 Pershing 62

Cijena 2005 Pershing 62

** Stvarna cijena 2005 Pershing 62 može biti drugačija

Podaci o brokeru / trgovcu

Ovu ponudu objavio je Mulazzani Trading Company