Daily Boats

Kupiti 1997 Post

1997 Post

1997 Post za prodaju

Rabljeni 1997 Post za prodaju nalazi se u Fort Lauderdaleu (Florida, Sjedinjene Američke Države). Ovo plovilo projektirano je i izgrađeno u brodogradilištu Post 1997. godine. Ključne karakteristike 1997 Post: duljina 15,24 metra. Ključne značajke trupa 1997 Post: materijal trupa - stakloplastike. Motor MAN D2840 LE-401: vrsta goriva - dizel. S kapacitetom spremnika goriva od 3.293 litre, 1997 Post može prijeći udaljenost pri brzini krstarenja od 56 kilometara na sat. Maksimalna brzina - 74 kilometra na sat. Za slatku vodu predviđeni su spremnici kapaciteta 909 litara, Za držanje osobnih stvari i drugih stvari dodijeljen prostor od 159 litara. 1997 Post se odnosi na klase: ribarski čamci. Za razjašnjenje cijene 2.760.718 HRK i kupiti Post - kontaktirajte ponuđača!

Fotografije 1997 Post

Specifikacija 1997 Post i tehničke informacije

TipMotorni
KlasaRibarski čamci
MarkaPost
ModelPost
StanjeRabljeni
Godina1997
Vrsta gorivaDizel
Materijal trupaStakloplastike
Duljina15,24 metra
Brzina krstarenja56 km/h
Maksimalna brzina74 km/h
Kapacitet spremnika svježe vode909 l
Kapacitet rezervoara za držanje159 l
Kapacitet spremnika goriva3.293 l
MjestoFort Lauderdale, Sjedinjene Američke Države

Detalji motora 1997 Post #1:

Vrsta gorivaDizel
ModelMAN D2840 LE-401

Kupiti 1997 Post

Cijena 1997 Post

** Stvarna cijena 1997 Post može biti drugačija

Podaci o brokeru / trgovcu

Ovu ponudu objavio je Denison Yacht Sales