Daily Boats

Kupiti 2018 Axis A24

2018 Axis A24

2018 Axis A24 za prodaju

Nove 2018 Axis A24 za prodaju nalazi se u Visaliji (Kalifornija, Sjedinjene Američke Države). Ovo plovilo projektirano je i izgrađeno u brodogradilištu Axis 2018. godine. Ključne karakteristike 2018 Axis A24: duljina 7,44 metra, širina 2,59 metara i maksimalni gaz broda 0,81 metar. Motor Monsoon409: vrsta goriva - benzin. 2018 Axis A24 se odnosi na klase: gliseri, čamci za skijanje i wakeboarding, bowriders i sportski čamci. Za razjašnjenje cijene 625.389 HRK i kupiti Axis A24 - kontaktirajte ponuđača!

Fotografije 2018 Axis A24

Specifikacija 2018 Axis A24 i tehničke informacije

TipMotorni
KlasaGliseri
MarkaAxis
ModelAxis A24
StanjeNove
Godina2018
Vrsta gorivaBenzin
Duljina7,44 metra
Širina2,59 metara
Maksimalni gaz broda0,81 metar
MjestoVisalia, Sjedinjene Američke Države

Detalji motora 2018 Axis A24 #1:

Vrsta gorivaBenzin
ModelMonsoon409

Kupiti 2018 Axis A24

Cijena 2018 Axis A24

** Stvarna cijena 2018 Axis A24 može biti drugačija

Podaci o brokeru / trgovcu

Ovu ponudu objavio je