Daily Boats

Αγοράστε 2013 Rio Espera

2013 Rio Espera

2013 Rio Espera προς πώληση

Η νέα 2013 Rio Espera προς πώληση βρίσκεται στην Κροατία. Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Rio το 2013. Βασικά χαρακτηριστικά 2013 Rio Espera: μήκος 9,99 μέτρα, πλάτος 3,36 μέτρα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 0,55 μέτρα. Κινητήρας MercuryVerado 300: τύπος καυσίμου - βενζίνη. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 700 λίτρα, η 2013 Rio Espera μπορεί να καλύψει απόσταση . Συνολικοί χώροι ύπνου - 4. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 110 λίτρα. Το 2013 Rio Espera αναφέρεται σε τάξεις: σκάφη ταχύτητας, αθλητικά σκάφη και αντίκα κλασικά μηχανοκίνητα σκάφη. Για να διευκρινίσετε την τιμή και αγοράστε Rio Espera - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2013 Rio Espera

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2013 Rio Espera

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΣκάφη ταχύτητας
ΜάρκαRio
ΜοντέλοRio Espera
ΚατάστασηΝέα
Έτος2013
Τύπος καυσίμουΒενζίνη
Συνολικοί χώροι ύπνου4
Μήκος9,99 μέτρα
Πλάτος3,36 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους0,55 μέτρα
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού110 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων700 λίτ.
ΤοποθεσίαΚροατία

Λεπτομέρειες κινητήρα 2013 Rio Espera #1:

Τύπος καυσίμουΒενζίνη
ΜοντέλοMercuryVerado 300

Αγοράστε 2013 Rio Espera

Τιμή 2013 Rio Espera

** Η πραγματική τιμή του 2013 Rio Espera μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Almissani D.o.o.