Daily Boats

Αγοράστε 2009 Baltic 45

2009 Baltic 45

2009 Baltic 45 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2009 Baltic 45 προς πώληση με το όμορφο όνομα "JOLT 2" βρίσκεται στο New Forest (Αγγλία, Ηνωμένο Βασίλειο). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Baltic το 2009. Βασικά χαρακτηριστικά 2009 Baltic 45: μήκος 13,87 μέτρα και πλάτος 3,84 μέτρα. Κινητήρας : τύπος καυσίμου - ντίζελ. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 160 λίτρα, η 2009 Baltic 45 μπορεί να καλύψει απόσταση . Συνολικοί χώροι ύπνου - 8. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 160 λίτρα. Το 2009 Baltic 45 αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα. Για να διευκρινίσετε την τιμή 395.000 € και αγοράστε Baltic 45 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2009 Baltic 45

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2009 Baltic 45

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα
ΜάρκαBaltic
ΜοντέλοBaltic 45
ΟνομαJOLT 2
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2009
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Συνολικοί χώροι ύπνου8
Μήκος13,87 μέτρα
Πλάτος3,84 μέτρα
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού160 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων160 λίτ.
ΤοποθεσίαNew Forest, Ηνωμένο Βασίλειο

Λεπτομέρειες κινητήρα 2009 Baltic 45 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ

Αγοράστε 2009 Baltic 45

Τιμή 2009 Baltic 45

** Η πραγματική τιμή του 2009 Baltic 45 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Berthon International