Daily Boats

Αγοράστε 2006 Elling E3

2006 Elling E3

2006 Elling E3 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2006 Elling E3 προς πώληση βρίσκεται στο Βασίλειο της Ολλανδίας. Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Elling το 2006. Βασικά χαρακτηριστικά 2006 Elling E3: μήκος 13,81 μέτρα, πλάτος 4,25 μέτρα, μετατόπιση σκάφους 13.000 χιλιόγραμμα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 1 μέτρο. Κινητήρας Cummins6 CTA 8.3: ώρες λειτουργίας κινητήρα - 300 ώρες και τύπος καυσίμου - ντίζελ. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 1.200 λίτρα, η 2006 Elling E3 μπορεί να καλύψει απόσταση . Συνολικοί χώροι ύπνου - 3. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 800 λίτρα. Το 2006 Elling E3 αναφέρεται σε τάξεις: μηχανοκίνητα γιοτ, μηχανοκίνητα κρουαζιερόπλοια, αθλητικά σκάφη καταδρομικών και σκάφη εξπρές κρουαζιέρας. Για να διευκρινίσετε την τιμή 339.000 € και αγοράστε Elling E3 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2006 Elling E3

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2006 Elling E3

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΜηχανοκίνητα γιοτ
ΜάρκαElling
ΜοντέλοElling E3
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2006
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Συνολικοί χώροι ύπνου3
Μήκος13,81 μέτρα
Πλάτος4,25 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους1 μέτρο
Μετατόπιση σκάφους13.000 κιλά
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού800 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων1.200 λίτ.
ΤοποθεσίαΒασίλειο των Κάτω Χωρών

Λεπτομέρειες κινητήρα 2006 Elling E3 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Ώρες λειτουργίας κινητήρα300 ώρες
ΜοντέλοCummins6 CTA 8.3

Αγοράστε 2006 Elling E3

Τιμή 2006 Elling E3

** Η πραγματική τιμή του 2006 Elling E3 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από De Haer Nautique