Daily Boats

Αγοράστε 1979 Burger

1979 Burger

1979 Burger προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1979 Burger προς πώληση βρίσκεται στο Φορτ Λόντερντεϊλ (Φλόριντα, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Burger το 1979. Βασικά χαρακτηριστικά 1979 Burger: μήκος 20,32 μέτρα, πλάτος 5,05 μέτρα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 1,83 μέτρα. Κινητήρας Detroit Diesel 8V92: ώρες λειτουργίας κινητήρα - 200 ώρες και τύπος καυσίμου - ντίζελ. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 7.571 λίτρα, η 1979 Burger μπορεί να καλύψει απόσταση . Συνολικοί χώροι ύπνου - 6. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 1.893 λίτρα. Το 1979 Burger αναφέρεται σε τάξεις: μηχανοκίνητα κρουαζιερόπλοια και μηχανοκίνητα γιοτ. Για να διευκρινίσετε την τιμή 811.018 € και αγοράστε Burger - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1979 Burger

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1979 Burger

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΜηχανοκίνητα κρουαζιερόπλοια
ΜάρκαBurger
ΜοντέλοBurger
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1979
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Συνολικοί χώροι ύπνου6
Μήκος20,32 μέτρα
Πλάτος5,05 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους1,83 μέτρα
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού1.893 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων7.571 λίτ.
ΤοποθεσίαΦορτ Λόντερντεϊλ, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής

Λεπτομέρειες κινητήρα 1979 Burger #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Ώρες λειτουργίας κινητήρα200 ώρες
ΜοντέλοDetroit Diesel 8V92

Αγοράστε 1979 Burger

Τιμή 1979 Burger

** Η πραγματική τιμή του 1979 Burger μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Bradford Marine Yacht Sales