Daily Boats

Αγοράστε 1987 Trapper 31

1987 Trapper 31

1987 Trapper 31 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1987 Trapper 31 προς πώληση βρίσκεται στο Μπράιτον και Χόουβ (Αγγλία, Ηνωμένο Βασίλειο). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Trapper το 1987. Βασικά χαρακτηριστικά 1987 Trapper 31: μήκος 9,45 μέτρα, πλάτος 2,74 μέτρα και μετατόπιση σκάφους 3.900 χιλιόγραμμα. Κινητήρας 1 x Volvo 2002: τύπος καυσίμου - ντίζελ. Το 1987 Trapper 31 αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ, ιστιοφόρα και ιστιοπλοϊκές σλόπες. Για να διευκρινίσετε την τιμή 26.246 € και αγοράστε Trapper 31 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1987 Trapper 31

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1987 Trapper 31

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαTrapper
ΜοντέλοTrapper 31
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1987
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μήκος9,45 μέτρα
Πλάτος2,74 μέτρα
Μετατόπιση σκάφους3.900 κιλά
ΤοποθεσίαΜπράιτον εντ Χόουβ, Ηνωμένο Βασίλειο

Λεπτομέρειες κινητήρα 1987 Trapper 31 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μοντέλο1 x Volvo 2002

Αγοράστε 1987 Trapper 31

Τιμή 1987 Trapper 31

** Η πραγματική τιμή του 1987 Trapper 31 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Network Yacht Brokers