Daily Boats

Αγοράστε 2004 Karnic 2460

2004 Karnic 2460

2004 Karnic 2460 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2004 Karnic 2460 προς πώληση με το όμορφο όνομα "Karnic 2460" βρίσκεται στο Πουλ (Αγγλία, Ηνωμένο Βασίλειο). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Karnic το 2004. Βασικά χαρακτηριστικά 2004 Karnic 2460: μήκος 7,6 μέτρα, πλάτος 2,7 μέτρα, μετατόπιση σκάφους 2.200 χιλιόγραμμα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 0,9 μέτρα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 2004 Karnic 2460: υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα. Κινητήρας 1 x Steyr MO 256H45: τύπος καυσίμου - ντίζελ. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 350 λίτρα, η 2004 Karnic 2460 μπορεί να καλύψει απόσταση με ταχύτητα πλεύσης 41 χιλιόμετρα ανά ώρα. Μέγιστη ταχύτητα - 56 χιλιόμετρα ανά ώρα. Συνολικοί χώροι ύπνου - 4. Το 2004 Karnic 2460 αναφέρεται σε τάξεις: αθλητικά αλιευτικά σκάφη, ψαροκάικα, αθλητικά σκάφη και πιλοτικά μηχανοκίνητα σκάφη. Για να διευκρινίσετε την τιμή 40.822 € και αγοράστε Karnic 2460 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2004 Karnic 2460

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2004 Karnic 2460

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΑθλητικά αλιευτικά σκάφη
ΜάρκαKarnic
ΜοντέλοKarnic 2460
ΟνομαKarnic 2460
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2004
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Συνολικοί χώροι ύπνου4
Μήκος7,6 μέτρα
Πλάτος2,7 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους0,9 μέτρα
Ταχύτητα πλεύσης41 χλμ./ώρα
Μέγιστη ταχύτητα56 χλμ./ώρα
Μετατόπιση σκάφους2.200 κιλά
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων350 λίτ.
ΤοποθεσίαPoole, Ηνωμένο Βασίλειο

Λεπτομέρειες κινητήρα 2004 Karnic 2460 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μοντέλο1 x Steyr MO 256H45

Αγοράστε 2004 Karnic 2460

Τιμή 2004 Karnic 2460

** Η πραγματική τιμή του 2004 Karnic 2460 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Boatshed Poole -boatsales (christchurch) Ltd