Daily Boats

Αγοράστε 2021 Brig Eagle 6.7

2021 Brig Eagle 6.7

2021 Brig Eagle 6.7 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2021 Brig Eagle 6.7 προς πώληση βρίσκεται στο Bottighofen (Καντόνι Τούργκαου, Ελβετία). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Brig το 2021. Βασικά χαρακτηριστικά 2021 Brig Eagle 6.7: μετατόπιση σκάφους 700 χιλιόγραμμα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 2021 Brig Eagle 6.7: υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα. Κινητήρας : τύπος καυσίμου - βενζίνη. Ο βέλτιστος αριθμός ατόμων στο 2021 Brig Eagle 6.7 είναι 11. Το 2021 Brig Eagle 6.7 αναφέρεται σε τάξεις: αθλητικά σκάφη. Για να διευκρινίσετε την τιμή 58.110 € και αγοράστε Brig Eagle 6.7 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2021 Brig Eagle 6.7

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2021 Brig Eagle 6.7

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΑθλητικά σκάφη
ΜάρκαBrig
ΜοντέλοBrig Eagle 6.7
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2021
Τύπος καυσίμουΒενζίνη
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Max passengers11
Μετατόπιση σκάφους700 κιλά
ΤοποθεσίαBottighofen, Ελβετία

Λεπτομέρειες κινητήρα 2021 Brig Eagle 6.7 #1:

Τύπος καυσίμουΒενζίνη

Αγοράστε 2021 Brig Eagle 6.7

Τιμή 2021 Brig Eagle 6.7

** Η πραγματική τιμή του 2021 Brig Eagle 6.7 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Seller