Daily Boats

Αγοράστε 2005 Performance 807

2005 Performance 807

2005 Performance 807 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2005 Performance 807 προς πώληση . Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Performance το 2005. Βασικά χαρακτηριστικά 2005 Performance 807: μήκος 8,5 μέτρα, πλάτος 2,59 μέτρα και μετατόπιση σκάφους 2.600 χιλιόγραμμα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 2005 Performance 807: σχήμα κύτους - σχήμα πλανίσματος και υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα. Κινητήρας : τύπος καυσίμου - βενζίνη. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 410 λίτρα, η 2005 Performance 807 μπορεί να καλύψει απόσταση . Ο βέλτιστος αριθμός ατόμων στο 2005 Performance 807 είναι 8. Συνολικοί χώροι ύπνου - 2. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 75 λίτρα, Για τη φύλαξη προσωπικών αντικειμένων και άλλων πραγμάτων, διατιθέμενος χώρος 80 λίτρα. Το 2005 Performance 807 αναφέρεται σε τάξεις: αθλητικά σκάφη. Για να διευκρινίσετε την τιμή 69.900 € και αγοράστε Performance 807 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2005 Performance 807

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2005 Performance 807

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΑθλητικά σκάφη
ΜάρκαPerformance
ΜοντέλοPerformance 807
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2005
Τύπος καυσίμουΒενζίνη
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Σχήμα κύτουςΣχήμα πλανίσματος
Συνολικοί χώροι ύπνου2
Max passengers8
Μήκος8,5 μέτρα
Πλάτος2,59 μέτρα
Μετατόπιση σκάφους2.600 κιλά
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού75 λίτ.
Χωρητικότητα δεξαμενής συγκράτησης80 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων410 λίτ.

Λεπτομέρειες κινητήρα 2005 Performance 807 #1:

Τύπος καυσίμουΒενζίνη

Αγοράστε 2005 Performance 807

Τιμή 2005 Performance 807

** Η πραγματική τιμή του 2005 Performance 807 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Seller