Daily Boats

Αγοράστε 2014 Bavaria B/One

2014 Bavaria B/One

2014 Bavaria B/One προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2014 Bavaria B/One προς πώληση βρίσκεται στο Κάπελν (Σλέσβιχ-Χόλσταϊν, Γερμανία). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Bavaria το 2014. Βασικά χαρακτηριστικά 2014 Bavaria B/One: μήκος 7,28 μέτρα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 2014 Bavaria B/One: υλικό γάστρας - υαλοβάμβακα. Το 2014 Bavaria B/One αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ. Για να διευκρινίσετε την τιμή 17.000 € και αγοράστε Bavaria B/One - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2014 Bavaria B/One

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2014 Bavaria B/One

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαBavaria
ΜοντέλοBavaria B/One
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2014
Υλικό γάστραςΥαλοβάμβακα
Μήκος7,28 μέτρα
ΤοποθεσίαKappeln, Γερμανία

Λεπτομέρειες κινητήρα 2014 Bavaria B/One #1:

Μοντέλοno engine

Αγοράστε 2014 Bavaria B/One

Τιμή 2014 Bavaria B/One

** Η πραγματική τιμή του 2014 Bavaria B/One μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Schlei-yachting