Daily Boats

Αγοράστε 2004 Drettmann 72

2004 Drettmann 72

2004 Drettmann 72 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 2004 Drettmann 72 προς πώληση βρίσκεται Στα γερμανικά. Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Drettmann το 2004. Βασικά χαρακτηριστικά 2004 Drettmann 72: μήκος 21,94 μέτρα, πλάτος 5,7 μέτρα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 1,75 μέτρα. Κινητήρας 2 x man: τύπος καυσίμου - ντίζελ. Συνολικοί χώροι ύπνου - 12. Το 2004 Drettmann 72 αναφέρεται σε τάξεις: μηχανοκίνητα σκάφη. Για να διευκρινίσετε την τιμή 699.000 € και αγοράστε Drettmann 72 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 2004 Drettmann 72

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 2004 Drettmann 72

ΤύποςΜηχανοκίνητα
ΚατηγορίαΜηχανοκίνητα σκάφη
ΜάρκαDrettmann
ΜοντέλοDrettmann 72
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος2004
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Συνολικοί χώροι ύπνου12
Μήκος21,94 μέτρα
Πλάτος5,7 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους1,75 μέτρα
ΤοποθεσίαΓερμανία

Λεπτομέρειες κινητήρα 2004 Drettmann 72 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μοντέλο2 x man

Αγοράστε 2004 Drettmann 72

Τιμή 2004 Drettmann 72

** Η πραγματική τιμή του 2004 Drettmann 72 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Drettmann Yachts Gmbh, 28309, Germany