Daily Boats

Αγοράστε 1996 Compromis 888 Class

1996 Compromis 888 Class

1996 Compromis 888 Class προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1996 Compromis 888 Class προς πώληση με το όμορφο όνομα "Compromis 888 Class" βρίσκεται στο Drimmelen (Βόρεια Βραβάντη, Βασίλειο των Κάτω Χωρών). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Compromis το 1996. Βασικά χαρακτηριστικά 1996 Compromis 888 Class: μήκος 8,8 μέτρα, πλάτος 3 μέτρα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 1,56 μέτρα. Κινητήρας 1 x Yanmar 2 GM 20 FC: τύπος καυσίμου - ντίζελ. Το 1996 Compromis 888 Class αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ, ιστιοφόρα και ιστιοπλοϊκές σλόπες. Για να διευκρινίσετε την τιμή 32.500 € και αγοράστε Compromis 888 Class - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1996 Compromis 888 Class

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1996 Compromis 888 Class

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαCompromis
ΜοντέλοCompromis 888 Class
ΟνομαCompromis 888 Class
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1996
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μήκος8,8 μέτρα
Πλάτος3 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους1,56 μέτρα
ΤοποθεσίαDrimmelen, Βασίλειο των Κάτω Χωρών

Λεπτομέρειες κινητήρα 1996 Compromis 888 Class #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Μοντέλο1 x Yanmar 2 GM 20 FC

Αγοράστε 1996 Compromis 888 Class

Τιμή 1996 Compromis 888 Class

** Η πραγματική τιμή του 1996 Compromis 888 Class μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από Rob Krijgsman Watersport B.v.