Daily Boats

Αγοράστε 1983 Sigma 41

1983 Sigma 41

1983 Sigma 41 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1983 Sigma 41 προς πώληση βρίσκεται στο Δημοτικό Διαμέρισμα του Μπιρ (Λένστερ, Δημοκρατία της Ιρλανδίας). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Sigma το 1983. Βασικά χαρακτηριστικά 1983 Sigma 41: μήκος 12,5 μέτρα, πλάτος 3,71 μέτρα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 2,2 μέτρα. Το 1983 Sigma 41 αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ, ιστιοφόρα και ιστιοπλοϊκές σλόπες. Για να διευκρινίσετε την τιμή 64.900 € και αγοράστε Sigma 41 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1983 Sigma 41

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1983 Sigma 41

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαSigma
ΜοντέλοSigma 41
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1983
Μήκος12,5 μέτρα
Πλάτος3,71 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους2,2 μέτρα
ΤοποθεσίαThe Municipal District of Birr, Δημοκρατία της Ιρλανδίας

Αγοράστε 1983 Sigma 41

Τιμή 1983 Sigma 41

** Η πραγματική τιμή του 1983 Sigma 41 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από White Whale Yachtbrokers