Daily Boats

Αγοράστε 1988 Pearson 36

1988 Pearson 36

1988 Pearson 36 προς πώληση

Η μεταχειρισμένα 1988 Pearson 36 προς πώληση βρίσκεται στην Αννάπολη (Μέριλαντ, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής). Το σκάφος αυτό σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε από το ναυπηγείο Pearson το 1988. Βασικά χαρακτηριστικά 1988 Pearson 36: μήκος 11,13 μέτρα, πλάτος 3,76 μέτρα, μετατόπιση σκάφους 6.804 χιλιόγραμμα και μέγιστο βύθισμα σκάφους 1,65 μέτρα. Βασικά χαρακτηριστικά του κύτους 1988 Pearson 36: τύπος καρίνας - πτερύγια καρίνα. Κινητήρας Yanmar3GM35F: τύπος καυσίμου - ντίζελ. Με χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου 83 λίτρα, η 1988 Pearson 36 μπορεί να καλύψει απόσταση με ταχύτητα πλεύσης 13 χιλιόμετρα ανά ώρα. Συνολικοί χώροι ύπνου - 4. Για το γλυκό νερό έχουν σχεδιαστεί δεξαμενές χωρητικότητας 379 λίτρα. Το 1988 Pearson 36 αναφέρεται σε τάξεις: ιστιοφόρα γιοτ, ιστιοφόρα και ιστιοπλοϊκές σλόπες. Για να διευκρινίσετε την τιμή 27.806 € και αγοράστε Pearson 36 - επικοινωνήστε με τον προσφέροντα!

Φωτογραφίες 1988 Pearson 36

Προδιαγραφές & τεχνικές πληροφορίες για 1988 Pearson 36

ΤύποςΙστιοφόρα
ΚατηγορίαΙστιοφόρα γιοτ
ΜάρκαPearson
ΜοντέλοPearson 36
ΚατάστασηΜεταχειρισμένα
Έτος1988
Τύπος καυσίμουΝτίζελ
Τύπος καρίναςΠτερύγια καρίνα
Συνολικοί χώροι ύπνου4
Μήκος11,13 μέτρα
Πλάτος3,76 μέτρα
Μέγιστο βύθισμα σκάφους1,65 μέτρα
Ταχύτητα πλεύσης13 χλμ./ώρα
Μετατόπιση σκάφους6.804 κιλά
Χωρητικότητα δεξαμενής φρέσκου νερού379 λίτ.
Χωρητικοτητα δεξαμενης καυσιμων83 λίτ.
ΤοποθεσίαΑννάπολις, Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής

Λεπτομέρειες κινητήρα 1988 Pearson 36 #1:

Τύπος καυσίμουΝτίζελ
ΜοντέλοYanmar3GM35F

Αγοράστε 1988 Pearson 36

Τιμή 1988 Pearson 36

** Η πραγματική τιμή του 1988 Pearson 36 μπορεί να είναι διαφορετική

Πληροφορίες μεσίτη / αντιπροσώπου

Αυτή η προσφορά δημοσιεύεται από North Point Yacht Sales