Daily Boats

Osta 2020 Absolute 47 Fly

2020 Absolute 47 Fly

2020 Absolute 47 Fly myytävänä

Käytetyt veneet 2020 Absolute 47 Fly myytävänä., sijaitsee Rooman metropolikaupungissa (Latium, Italia).. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Absolute-telakka vuonna 2020. Tärkeimmät ominaisuudet 2020 Absolute 47 Fly: leveys 4,52 metriä, veneen siirtymä 23 000 kilogrammaa ja max veneen syväys 1,23 metriä. 2020 Absolute 47 Fly:n polttoainesäiliön tilavuus on 1 600 litraa, joten se pystyy kulkemaan matkan 33 kilometriä tunnissa matkanopeudella. Maksiminopeus - 48 kilometriä tunnissa. Optimaalinen henkilömäärä 2020 Absolute 47 Flylla on 14 henkilöä. Nukkumapaikkoja yhteensä - 6. Makealle vedelle on suunniteltu säiliöt, joiden tilavuus on 530 litraa. 2020 Absolute 47 Fly viittaa luokkiin: fly bridge jahdit. Selvittääksesi hinnan ja osta Absolute 47 Fly - ota yhteyttä tarjoajaan.!

2020 Absolute 47 Fly kuvia

2020 Absolute 47 Fly erittely & tekniset tiedot

TyyppiMoottoriveneitä
LuokkaFly bridge jahdit
MerkkiAbsolute
MalliAbsolute 47 Fly
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi2020
Nukkumapaikkoja yhteensä6
Max matkustajia14
Leveys4,52 metriä
Max veneen syväys1,23 metriä
Risteilynopeus33 km/h
Maksiminopeus48 km/h
Veneen siirtymä23 000 kg
Makean veden säiliön tilavuus530 l
Bensatankin tilavuus1 600 l
SijaintiRooman metropolikaupunki, Italia

2020 Absolute 47 Fly moottorin tiedot #1:

MalliVolvo Penta IPS 650

Osta 2020 Absolute 47 Fly

2020 Absolute 47 Fly hinta

** Todellinen 2020 Absolute 47 Fly hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Valbroker