Daily Boats

Osta 2006 Comar Comet 41 S

2006 Comar Comet 41 S

2006 Comar Comet 41 S myytävänä

Käytetyt veneet 2006 Comar Comet 41 S myytävänä., sijaitsee Italiassa.. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Comar-telakka vuonna 2006. Tärkeimmät ominaisuudet 2006 Comar Comet 41 S: pituus 12,74 metriä, leveys 3,92 metriä, veneen siirtymä 7 800 kilogrammaa ja max veneen syväys 2,4 metriä. 2006 Comar Comet 41 S:n polttoainesäiliön tilavuus on 150 litraa, joten se pystyy kulkemaan . Nukkumapaikkoja yhteensä - 4. Makealle vedelle on suunniteltu säiliöt, joiden tilavuus on 400 litraa. 2006 Comar Comet 41 S viittaa luokkiin: purjeveneet. Selvittääksesi hinnan 115 000 € ja osta Comar Comet 41 S - ota yhteyttä tarjoajaan.!

2006 Comar Comet 41 S kuvia

2006 Comar Comet 41 S erittely & tekniset tiedot

TyyppiPurjeveneet
LuokkaPurjeveneet
MerkkiComar
MalliComar Comet 41 S
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi2006
Nukkumapaikkoja yhteensä4
Pituus12,74 metriä
Leveys3,92 metriä
Max veneen syväys2,4 metriä
Veneen siirtymä7 800 kg
Makean veden säiliön tilavuus400 l
Bensatankin tilavuus150 l
SijaintiItalia

2006 Comar Comet 41 S moottorin tiedot #1:

MalliLOMBARDINI

Osta 2006 Comar Comet 41 S

2006 Comar Comet 41 S hinta

** Todellinen 2006 Comar Comet 41 S hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Media Ship International