Daily Boats

Osta 1972 Mitchell 31

1972 Mitchell 31

1972 Mitchell 31 myytävänä

Käytetyt veneet 1972 Mitchell 31 myytävänä., sijaitsee Ipswichissä (Englanti, Yhdistynyt kuningaskunta).. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Mitchell-telakka vuonna 1972. Tärkeimmät ominaisuudet 1972 Mitchell 31: pituus 9,45 metriä ja leveys 3,35 metriä. Rungon tärkeimmät ominaisuudet 1972 Mitchell 31: rungon materiaali - lasikuitu. Perkins moottori: polttoainetyyppi - diesel. 1972 Mitchell 31 viittaa luokkiin: suolaisen veden kalastusveneitä. Selvittääksesi hinnan 18 606 € ja osta Mitchell 31 - ota yhteyttä tarjoajaan.!

1972 Mitchell 31 kuvia

1972 Mitchell 31 erittely & tekniset tiedot

TyyppiMoottoriveneitä
LuokkaSuolaisen veden kalastusveneitä
MerkkiMitchell
MalliMitchell 31
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi1972
PolttoainetyyppiDiesel
Rungon materiaaliLasikuitu
Pituus9,45 metriä
Leveys3,35 metriä
SijaintiIpswich, Yhdistynyt kuningaskunta

1972 Mitchell 31 moottorin tiedot #1:

PolttoainetyyppiDiesel
MerkkiPerkins

Osta 1972 Mitchell 31

1972 Mitchell 31 hinta

** Todellinen 1972 Mitchell 31 hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot