Daily Boats

Osta 2004 Pershing 50

2004 Pershing 50

2004 Pershing 50 myytävänä

Käytetyt veneet 2004 Pershing 50 myytävänä., sijaitsee Kreikassa.. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Pershing-telakka vuonna 2004. Tärkeimmät ominaisuudet 2004 Pershing 50: pituus 15,61 metriä, leveys 4,36 metriä ja max veneen syväys 0,98 metriä. moottori: polttoainetyyppi - diesel. 2004 Pershing 50 viittaa luokkiin: urheiluristeilijät, tehoristeilijät, moottorijahdit ja moottoriveneet. Selvittääksesi hinnan 350 000 € ja osta Pershing 50 - ota yhteyttä tarjoajaan.!

2004 Pershing 50 kuvia

2004 Pershing 50 erittely & tekniset tiedot

TyyppiMoottoriveneitä
LuokkaUrheiluristeilijät
MerkkiPershing
MalliPershing 50
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi2004
PolttoainetyyppiDiesel
Pituus15,61 metriä
Leveys4,36 metriä
Max veneen syväys0,98 metriä
SijaintiKreikka

2004 Pershing 50 moottorin tiedot #1:

PolttoainetyyppiDiesel

Osta 2004 Pershing 50

2004 Pershing 50 hinta

** Todellinen 2004 Pershing 50 hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Alvea Yachts, Maroussi, Greece