Daily Boats

Osta 1990 Dehler 34 Nova

1990 Dehler 34 Nova

1990 Dehler 34 Nova myytävänä

Käytetyt veneet 1990 Dehler 34 Nova myytävänä., sijaitsee Kreikassa.. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Dehler-telakka vuonna 1990. Tärkeimmät ominaisuudet 1990 Dehler 34 Nova: pituus 10,36 metriä, leveys 3,4 metriä ja max veneen syväys 1,7 metriä. moottori: polttoainetyyppi - diesel. 1990 Dehler 34 Nova viittaa luokkiin: purjehdus sloopit ja purjeveneet. Selvittääksesi hinnan 44 000 € ja osta Dehler 34 Nova - ota yhteyttä tarjoajaan.!

1990 Dehler 34 Nova kuvia

1990 Dehler 34 Nova erittely & tekniset tiedot

TyyppiPurjeveneet
LuokkaPurjehdus sloopit
MerkkiDehler
MalliDehler 34 Nova
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi1990
PolttoainetyyppiDiesel
Pituus10,36 metriä
Leveys3,4 metriä
Max veneen syväys1,7 metriä
SijaintiKreikka

1990 Dehler 34 Nova moottorin tiedot #1:

PolttoainetyyppiDiesel

Osta 1990 Dehler 34 Nova

1990 Dehler 34 Nova hinta

** Todellinen 1990 Dehler 34 Nova hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Greg Yachts, Loutraki, Greece