Daily Boats

Osta 1993 Vitech 90

1993 Vitech 90

1993 Vitech 90 myytävänä

Käytetyt veneet 1993 Vitech 90 myytävänä., sijaitsee Yhdistyneessä kuningaskunnassa.. Tämän aluksen suunnitteli ja rakensi Vitech-telakka vuonna 1993. Tärkeimmät ominaisuudet 1993 Vitech 90: pituus 27,43 metriä, leveys 6,15 metriä, veneen siirtymä 69 000 kilogrammaa ja max veneen syväys 1,5 metriä. Rungon tärkeimmät ominaisuudet 1993 Vitech 90: rungon materiaali - lasikuitu. moottori: moottoritunnit - 2600 tuntia ja polttoainetyyppi - diesel. 1993 Vitech 90 viittaa luokkiin: moottoriveneet. Selvittääksesi hinnan 407 110 € ja osta Vitech 90 - ota yhteyttä tarjoajaan.!

1993 Vitech 90 kuvia

1993 Vitech 90 erittely & tekniset tiedot

TyyppiMoottoriveneitä
LuokkaMoottoriveneet
MerkkiVitech
MalliVitech 90
KuntoKäytetyt veneet
Vuosi1993
PolttoainetyyppiDiesel
Rungon materiaaliLasikuitu
Pituus27,43 metriä
Leveys6,15 metriä
Max veneen syväys1,5 metriä
Veneen siirtymä69 000 kg
SijaintiYhdistynyt kuningaskunta

1993 Vitech 90 moottorin tiedot #1:

PolttoainetyyppiDiesel
Moottoritunnit2600 tuntia

Osta 1993 Vitech 90

1993 Vitech 90 hinta

** Todellinen 1993 Vitech 90 hinta voi olla erilainen

Välittäjän / jälleenmyyjän tiedot

Tämän tarjouksen julkaisija Mediterranean Yachts