Daily Boats

Købe 1980 Carter 30

1980 Carter 30

1980 Carter 30 til salg

Brugte 1980 Carter 30 til salg er beliggende i Mylor (England, Storbritannien). Dette fartøj blev designet og bygget af Carter-værftet i 1980. Nøglefunktioner 1980 Carter 30: længde 9,14 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 1980 Carter 30: båd køl type - finkøl. 1980 Carter 30 henviser til klasser: sejlbåde, yachts sejlbåde og sejlslupper. For at afklare prisen 164.747 kr. og købe Carter 30 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1980 Carter 30

1980 Carter 30 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseSejlbåde
FabrikatCarter
ModelCarter 30
TilstandBrugte
År1980
Båd køl typeFinkøl
Længde9,14 meter
PlaceringMylor, Storbritannien

1980 Carter 30 motordetaljer #1:

ModelVolvo Penta MD7A/110S 13hp Diesel (Sail Drive)

Købe 1980 Carter 30

1980 Carter 30 pris

** Faktisk 1980 Carter 30 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Ancasta International Boat Sales