Daily Boats

Købe 1997 Hunter 376

1997 Hunter 376

1997 Hunter 376 til salg

Brugte 1997 Hunter 376 til salg er beliggende i Fort Pierce (Florida, USA). Dette fartøj blev designet og bygget af Hunter-værftet i 1997. Nøglefunktioner 1997 Hunter 376: længde 11,28 meter. -motor: brændstoftype - diesel. 1997 Hunter 376 henviser til klasser: yachts sejlbåde, sejlbåde og sejlslupper. For at afklare prisen 551.939 kr. og købe Hunter 376 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1997 Hunter 376

1997 Hunter 376 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseYachts sejlbåde
FabrikatHunter
ModelHunter 376
TilstandBrugte
År1997
BrændstoftypeDiesel
Længde11,28 meter
PlaceringFort Pierce, USA

1997 Hunter 376 motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel

Købe 1997 Hunter 376

1997 Hunter 376 pris

** Faktisk 1997 Hunter 376 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af East West Yachts