Daily Boats

Købe 1978 Islander 36

1978 Islander 36

1978 Islander 36 til salg

Brugte 1978 Islander 36 til salg er beliggende i Detroit (Michigan, USA). Dette fartøj blev designet og bygget af Islander-værftet i 1978. Nøglefunktioner 1978 Islander 36: længde 10,97 meter. -motor: brændstoftype - benzin. 1978 Islander 36 henviser til klasser: sejlbåde, yachts sejlbåde og sejlslupper. For at afklare prisen 178.914 kr. og købe Islander 36 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1978 Islander 36

1978 Islander 36 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseSejlbåde
FabrikatIslander
ModelIslander 36
TilstandBrugte
År1978
BrændstoftypeBenzin
Længde10,97 meter
PlaceringDetroit, USA

1978 Islander 36 motordetaljer #1:

BrændstoftypeBenzin

Købe 1978 Islander 36

1978 Islander 36 pris

** Faktisk 1978 Islander 36 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Gregory Boat Company