Daily Boats

Købe 2000 Hunter 460

2000 Hunter 460

2000 Hunter 460 til salg

Brugte 2000 Hunter 460 til salg er beliggende i Havant (England, Storbritannien). Dette fartøj blev designet og bygget af Hunter-værftet i 2000. Nøglefunktioner 2000 Hunter 460: længde 13,49 meter, bredde 4,27 meter og max båddybgang 1,73 meter. Inboard Diesel YANMAR62 HP-motor: brændstoftype - diesel. Samlede sovepladser - 12. 2000 Hunter 460 henviser til klasser: yachts sejlbåde, sejlbåde og sejlslupper. For at afklare prisen 782.005 kr. og købe Hunter 460 - kontakt udbyderen!

Fotos af 2000 Hunter 460

2000 Hunter 460 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseYachts sejlbåde
FabrikatHunter
ModelHunter 460
TilstandBrugte
År2000
BrændstoftypeDiesel
Samlede sovepladser12
Længde13,49 meter
Bredde4,27 meter
Max båddybgang1,73 meter
PlaceringHavant, Storbritannien

2000 Hunter 460 motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel
ModelInboard Diesel YANMAR62 HP

Købe 2000 Hunter 460

2000 Hunter 460 pris

** Faktisk 2000 Hunter 460 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Yacht Brokerage