Daily Boats

Købe 1976 Egg Harbor 40

1976 Egg Harbor 40

1976 Egg Harbor 40 til salg

Brugte 1976 Egg Harbor 40 til salg er beliggende i Pueblo (Colorado, USA). Dette fartøj blev designet og bygget af Egg Harbor-værftet i 1976. Nøglefunktioner 1976 Egg Harbor 40: længde 12,19 meter. 2 x Chrysler-motor: motortimer - 1000 timer og brændstoftype - lpg. 1976 Egg Harbor 40 henviser til klasser: motorbåde. For at afklare prisen 345.394 kr. og købe Egg Harbor 40 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1976 Egg Harbor 40

1976 Egg Harbor 40 specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseMotorbåde
FabrikatEgg Harbor
ModelEgg Harbor 40
TilstandBrugte
År1976
BrændstoftypeLpg
Længde12,19 meter
PlaceringPueblo, USA

1976 Egg Harbor 40 motordetaljer #1:

BrændstoftypeLpg
Motortimer1000 timer
Model2 x Chrysler

Købe 1976 Egg Harbor 40

1976 Egg Harbor 40 pris

** Faktisk 1976 Egg Harbor 40 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Pop Yachts International Llc, Sarasota, Usa