Daily Boats

Købe 2019 Absolute 62 Fly

2019 Absolute 62 Fly

2019 Absolute 62 Fly til salg

Brugte 2019 Absolute 62 Fly til salg er beliggende i Rovinj (Istria County, Kroatien). Dette fartøj blev designet og bygget af Absolute-værftet i 2019. Nøglefunktioner 2019 Absolute 62 Fly: længde 18,75 meter, bredde 5,07 meter, båds deplacement 33.950 kilogram og max båddybgang 1,51 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 2019 Absolute 62 Fly: skrogform - planende form og skrogmateriale - glasfiber. Volvo Penta D11 IPS 950-motor: 725 hk, 2021 år og brændstoftype - diesel. Volvo Penta D11 IPS 950-motor: 1.000 hk, 2021 år og brændstoftype - diesel. Med en brændstoftankkapacitet på 2.600 liter kan 2019 Absolute 62 Fly tilbagelægge en distance . Det optimale antal personer om bord på 2019 Absolute 62 Fly er 16. Til ferskvand er der konstrueret tanke med en kapacitet på 680 liter. 2019 Absolute 62 Fly henviser til klasser: fly bridge yachter. For at afklare prisen 11.104.739 kr. og købe Absolute 62 Fly - kontakt udbyderen!

Fotos af 2019 Absolute 62 Fly

2019 Absolute 62 Fly specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseFly bridge yachter
FabrikatAbsolute
ModelAbsolute 62 Fly
TilstandBrugte
År2019
BrændstoftypeDiesel
SkrogmaterialeGlasfiber
SkrogformPlanende form
Max passagerer16
Længde18,75 meter
Bredde5,07 meter
Max båddybgang1,51 meter
Båds deplacement33.950 kg
Ferskvandsbeholderens kapacitet680 l
Brændstoftankens kapacitet2.600 l
PlaceringRovinj, Kroatien

2019 Absolute 62 Fly motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel
FabrikatVolvo Penta
ModelD11 IPS 950
Motorkraft725 hk
År2021

2019 Absolute 62 Fly motordetaljer #2:

BrændstoftypeDiesel
FabrikatVolvo Penta
ModelD11 IPS 950
Motorkraft1.000 hk
År2021

Købe 2019 Absolute 62 Fly

2019 Absolute 62 Fly pris

** Faktisk 2019 Absolute 62 Fly pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Adriatic Wave D.o.o.