Daily Boats

Købe 2022 BSC 65

2022 BSC 65

2022 BSC 65 til salg

Nye 2022 BSC 65 til salg er beliggende i Offenbach am Main (Hessen, Tyskland). Dette fartøj blev designet og bygget af BSC-værftet i 2022. Nøglefunktioner 2022 BSC 65: længde 6,65 meter og bredde 2,8 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 2022 BSC 65: skrogmateriale - hypalon. -motor: 200 hk og brændstoftype - benzin. Med en brændstoftankkapacitet på 140 liter kan 2022 BSC 65 tilbagelægge en distance . Det optimale antal personer om bord på 2022 BSC 65 er 12. 2022 BSC 65 henviser til klasser: motoriserede tenderbåde. For at afklare prisen og købe BSC 65 - kontakt udbyderen!

Fotos af 2022 BSC 65

2022 BSC 65 specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseMotoriserede tenderbåde
FabrikatBSC
ModelBSC 65
TilstandNye
År2022
BrændstoftypeBenzin
SkrogmaterialeHypalon
Max passagerer12
Længde6,65 meter
Bredde2,8 meter
Brændstoftankens kapacitet140 l
PlaceringOffenbach am Main, Tyskland

2022 BSC 65 motordetaljer #1:

BrændstoftypeBenzin
Motorkraft200 hk

Købe 2022 BSC 65

2022 BSC 65 pris

** Faktisk 2022 BSC 65 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Baotic Yachting Gmbh