Daily Boats

Købe 1994 Custom Trawler Type 40

1994 Custom Trawler Type 40

1994 Custom Trawler Type 40 til salg

Brugte 1994 Custom Trawler Type 40 til salg med det smukke navn "Joie de Vie" er beliggende i Marriotts Cove (Nova Scotia, Canada). Dette fartøj blev designet og bygget af Custom-værftet i 1994. Nøglefunktioner 1994 Custom Trawler Type 40: længde 12,17 meter, bredde 3,99 meter og max båddybgang 1,27 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 1994 Custom Trawler Type 40: skrogmateriale - træ. Caterpillar 3208-motor: 225 hk, 1995 år og brændstoftype - diesel. 1994 Custom Trawler Type 40 henviser til klasser: trawlere og power cruiser både. For at afklare prisen 432.898 kr. og købe Custom Trawler Type 40 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1994 Custom Trawler Type 40

1994 Custom Trawler Type 40 specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseTrawlere
FabrikatCustom
ModelCustom Trawler Type 40
NavnJoie de Vie
TilstandBrugte
År1994
BrændstoftypeDiesel
SkrogmaterialeTræ
Længde12,17 meter
Bredde3,99 meter
Max båddybgang1,27 meter
PlaceringMarriotts Cove, Canada

1994 Custom Trawler Type 40 motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel
FabrikatCaterpillar
Model3208
Motorkraft225 hk
År1995

Købe 1994 Custom Trawler Type 40

1994 Custom Trawler Type 40 pris

** Faktisk 1994 Custom Trawler Type 40 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Sunnybrook Yachts