Daily Boats

Købe 2004 Kingfisher

2004 Kingfisher

2004 Kingfisher til salg

Brugte 2004 Kingfisher til salg med det smukke navn "Wahoo" er beliggende i North Palm Beach (Florida, USA). Dette fartøj blev designet og bygget af Kingfisher-værftet i 2004. Nøglefunktioner 2004 Kingfisher: længde 16,76 meter. Skrogets vigtigste egenskaber 2004 Kingfisher: skrogmateriale - glasfiber. Catepillar C-18-motor: brændstoftype - diesel. 2004 Kingfisher henviser til klasser: fiskebåde. For at afklare prisen 3.281.242 kr. og købe Kingfisher - kontakt udbyderen!

Fotos af 2004 Kingfisher

2004 Kingfisher specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseFiskebåde
FabrikatKingfisher
ModelKingfisher
NavnWahoo
TilstandBrugte
År2004
BrændstoftypeDiesel
SkrogmaterialeGlasfiber
Længde16,76 meter
PlaceringNorth Palm Beach, USA

2004 Kingfisher motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel
ModelCatepillar C-18

Købe 2004 Kingfisher

2004 Kingfisher pris

** Faktisk 2004 Kingfisher pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Rick Obey Yacht Sales