Daily Boats

Købe 1980 Bertram 30 Fly

1980 Bertram 30 Fly

1980 Bertram 30 Fly til salg

Brugte 1980 Bertram 30 Fly til salg er beliggende i Metropolitan City of Venedig (Veneto, Italien). Dette fartøj blev designet og bygget af Bertram-værftet i 1980. Nøglefunktioner 1980 Bertram 30 Fly: længde 9,36 meter og bredde 3,52 meter. Detroit Diesel-motor: brændstoftype - diesel. Med en brændstoftankkapacitet på 1.000 liter kan 1980 Bertram 30 Fly tilbagelægge en distance ved en marchhastighed på 44 kilometer i timen. Højeste hastighed - 52 kilometer i timen. Til ferskvand er der konstrueret tanke med en kapacitet på 250 liter. 1980 Bertram 30 Fly henviser til klasser: fiskebåde. For at afklare prisen 298.114 kr. og købe Bertram 30 Fly - kontakt udbyderen!

Fotos af 1980 Bertram 30 Fly

1980 Bertram 30 Fly specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseFiskebåde
FabrikatBertram
ModelBertram 30 Fly
TilstandBrugte
År1980
BrændstoftypeDiesel
Længde9,36 meter
Bredde3,52 meter
Cruising speed44 km/t.
Højeste hastighed52 km/t.
Ferskvandsbeholderens kapacitet250 l
Brændstoftankens kapacitet1.000 l
PlaceringMetropolitan City of Venice, Italien

1980 Bertram 30 Fly motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel
ModelDetroit Diesel

Købe 1980 Bertram 30 Fly

1980 Bertram 30 Fly pris

** Faktisk 1980 Bertram 30 Fly pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Pedetti Yacht Sales