Daily Boats

Købe 2016 Interboat 22

2016 Interboat 22

2016 Interboat 22 til salg

Brugte 2016 Interboat 22 til salg med det smukke navn "Zonneskip" er beliggende i De Fryske Marren (Frisland, Kongeriget Nederlandene). Dette fartøj blev designet og bygget af Interboat-værftet i 2016. Nøglefunktioner 2016 Interboat 22: længde 6,8 meter, bredde 2,55 meter og max båddybgang 0,65 meter. 2016 Interboat 22 henviser til klasser: motorbåde. For at afklare prisen 297.369 kr. og købe Interboat 22 - kontakt udbyderen!

Fotos af 2016 Interboat 22

2016 Interboat 22 specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseMotorbåde
FabrikatInterboat
ModelInterboat 22
NavnZonneskip
TilstandBrugte
År2016
Længde6,8 meter
Bredde2,55 meter
Max båddybgang0,65 meter
PlaceringDe Fryske Marren, Kongeriget Nederlandene

Købe 2016 Interboat 22

2016 Interboat 22 pris

** Faktisk 2016 Interboat 22 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Scheepsmakelaardij Goliath , Sneek, Netherlands