Daily Boats

Købe 1998 Larson 32

1998 Larson 32

1998 Larson 32 til salg

Brugte 1998 Larson 32 til salg er beliggende i Stonington (Connecticut, USA). Dette fartøj blev designet og bygget af Larson-værftet i 1998. Nøglefunktioner 1998 Larson 32: længde 9,75 meter. 2 x Mercruiser-motor: brændstoftype - benzin. 1998 Larson 32 henviser til klasser: motorbåde. For at afklare prisen 164.062 kr. og købe Larson 32 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1998 Larson 32

1998 Larson 32 specifikation og teknisk information

TypeMotorbåde
KlasseMotorbåde
FabrikatLarson
ModelLarson 32
TilstandBrugte
År1998
BrændstoftypeBenzin
Længde9,75 meter
PlaceringStonington, USA

1998 Larson 32 motordetaljer #1:

BrændstoftypeBenzin
Model2 x Mercruiser

Købe 1998 Larson 32

1998 Larson 32 pris

** Faktisk 1998 Larson 32 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Pop Yachts International Llc