Daily Boats

Købe 1997 IlC 40

1997 IlC 40

1997 IlC 40 til salg

Brugte 1997 IlC 40 til salg er beliggende i Kongeriget Nederlandene. Dette fartøj blev designet og bygget af IlC-værftet i 1997. Nøglefunktioner 1997 IlC 40: længde 12,19 meter. -motor: brændstoftype - diesel. 1997 IlC 40 henviser til klasser: sejlbåde, yachts sejlbåde, sejlslupper og racersejlbåde. For at afklare prisen 581.322 kr. og købe IlC 40 - kontakt udbyderen!

Fotos af 1997 IlC 40

1997 IlC 40 specifikation og teknisk information

TypeSejlbåde
KlasseSejlbåde
FabrikatIlC
ModelIlC 40
TilstandBrugte
År1997
BrændstoftypeDiesel
Længde12,19 meter
PlaceringKongeriget Nederlandene

1997 IlC 40 motordetaljer #1:

BrændstoftypeDiesel

Købe 1997 IlC 40

1997 IlC 40 pris

** Faktisk 1997 IlC 40 pris kan være anderledes

Mægler / forhandler information

Dette tilbud offentliggjort af Bach Yachting